Naša prenovljena spletna stran se trenutno nahaja na: http://www.tenishitklub.si
www.hit-club.si : Simonova Liga
Fužine, 22.10.2019  

°C
Ob: 01:00

°/°
čet-01.01.

°/°
čet-01.01.

°/°
čet-01.01.

°/°
čet-01.01.

°/°
čet-01.01.

°/°
čet-01.01.
Igrišča v živo
Domov
Cenik
Slike
Povezave
Zgodovina
Turnirji
Kje smo?
Teniška šola
Simonova liga
Oglasna sporočila
Člani HIT kluba
 Ime: 
 Geslo: 


     

Rezervacija
Pravila lige
Udeleženci
Razpored
Rezultati
Uvrstitev


Zap.št. Ime Elektronska pošta
1 Schlamberger Peter Peter.Schlamberger@polaris-underwriting.com
2(-) Brvar Nejc nejc.brvar@gmail.com
3 Mesec Dejan povzek1@amis.net
4 Brezigar Jaka jakabrezigar@hotmail.com
5 Žun Andrej andrej@hit-club.si
6(-) Zoran Jovanovič zzoranjovanovicc@gmail.com
7 Deželak Aljoša-poškodba ODSTOP Aljosa.Dezelak@eles.si
8 Zobec Tomi zobec.tomi@gmail.com
9 Bertole Jakob jakob.bertole@dpd.si
10 Omanovič Elvin  
11(-) Furlan Andrej andrej.furlan@e-zavarovanja.com
12 Šircelj Marjan  
Oblikovanje in postavitev www.internetka.com©